header
sken

Vlhkomery na drevo, drevené materiály a stavebné materiály
(prístroj, sonda, puzdro, batéria)

Rozsah merania vlhkosti od 5 do 90 % podľa typov:
- hrotové
- indukčné (bezhrotové).

WHT - 650
Hrotový vlhkomer dreva a stav. materiálov - rozsah merania vlhkosti dreva 5 - 50%, vhodný do výroby pre kontrolu vlhkosti spracovávaného materiálu.

WHT - 740

Hrotový vlhkomer dreva a stav. materiálov - rozsah merania vlhkosti dreva 5 - 40%, vhodný do výroby, pre podlahárov a do malých prevádzkarni .

WHT - 770
Hrotový vlhkomer dreva a stav. materiálov a teplomer - rozsah merania vlhkosti dreva 5 - 90%, rozsah merania teploty 0 - 110°C, vhodný pre malé sušiare dreva (umožňuje merať psychrometrický rozdiel a teplotu), tiež do výroby a pre nákup reziva.

MMW - 530
Indukčný (bezhrotový) vlhkomer dreva - rozsah merania vlhkosti 5 - 30 %, vhodný na meranie vlhkosti hotových výrobkov.

WHT - 860

Hrotový vlhkomer dreva a stav. materiálov - rozsah merania vlhkosti dreva 5 - 90%, vhodný na nákup reziva, tiež do výroby a pre sušiare dreva.

PMV 03

Rýchly vlhkomer dreva pre kontinuálne (priebežné) meranie vo výrobných linkách s releovým výstupom na pripojenie značkovacieho zariadenia. Nastaviteľná hodnota vlhkosti spínania relé. Rýchlosť posuvu meraného materiálu až 2m/s.

Príslušenstvo na želanie: Vlhkostné sondy na meranie vlhkosti mäkkého alebo tvrdého dreva s 3 metrovým krúteným káblom, resp. sonda na meranie vlhkosti pilín, alebo slamy s hrotmi 1000 mm, resp. sondy na meranie vlhkosti stavebných materiálov s hrotmi 100, 200 a 500 mm, kde je nutné predvŕtanie otvorov.